Dermatologia

krótkie terminy

Lekarze

Lek. med. Andrzej Różański

Konsultacje Wizyty prywatne

Piątek

08:00 - 9:00

Usługi
Cennik
Nazwa usługi Krótki opis Sumuj koszt Cena
Konsultacja dermatologiczna ... 200.00
Elektrokoagulacja Zabieg dermatologiczny 270.00
0.00

Konsultacje prywatne – dermatolog w Szczecinie

Jeśli poszukujesz doświadczonego dermatologa w Szczecinie, to z pewnością znajdziesz odpowiednią pomoc w przychodni Daramed. Nasi specjaliści oferują kompleksową opiekę nad stanem skóry, włosów i paznokci w ramach prywatnych wizyt.

Dermatolog zajmuje się dbaniem o zdrowie skóry, identyfikuje, a także leczy różnego rodzaju schorzenia skórne, infekcje, czy alergie. W ramach swojej praktyki lekarz dermatolog zajmuje się także profilaktyką oraz monitorowaniem zmian skórnych, w tym znamion, które mogą być związane z ryzykiem nowotworów skóry.

Do najczęstszych schorzeń leczonych w dermatologii należą różnego rodzaju trądzik, łuszczyca, egzemy, infekcje skórne, grzybice, alergie skórne oraz choroby związane z paznokciami. Jeśli doświadczasz problemów tego rodzaju, skonsultuj się z dermatologiem w Daramed.

Prywatna wizyta u dermatologa w Szczecinie

Interesuje Cię wizyta u dermatologa prywatnie w Szczecinie? Daramed oferuje rozwiązanie. Prywatna wizyta u dermatologa zapewnia często oszczędność czasu, elastyczność terminów oraz wygodę pacjenta. Lekarze w Daramed to reprezentują wysoki poziom doświadczenia, empatii i profesjonalizmu. Sprawnie pomogą Ci zdiagnozować najpopularniejsze zmiany dermatologiczne i pomogą w ich zwalczaniu. Dzięki nim będziesz czuć się lepiej we własnej skórze.

Badanie z zakresu dermatologii – dostępne w Daramed

Przychodnia Daramed w Szczecinie oferuje różne badania w omawianej specjalizacji. Poniżej przedstawiamy ofertę z opisem badań i cenami:

Konsultacja dermatologiczna – podczas tej wizyty lekarz oceni stan skóry, postawi diagnozę i zaleci odpowiednie leczenie. Za konsultację dermatologiczną w Daramed zapłacisz 200,00 zł.

Elektrokoagulacja – wykorzystuje działanie prądu elektrycznego zmiennego o dużej częstotliwości. Polega na ścięciu białka za pomocą łuku elektrycznego. Elektrokoagulacja m.in. usuwa włókniaki, kurzajki, a także zbędne owłosienie. Jego koszt w Daramed to 270,00 zł.

Dlaczego warto wybrać wizytę prywatną u dermatologa w Szczecinie w Daramed?

Przychodnia Daramed gwarantuje wysoko wykwalifikowaną kadrę oraz indywidualne podejście do pacjenta. Zapewnia także komfort usług, dyskrecję i pełen profesjonalizm. Natomiast oferta badań daje możliwość sprecyzowania swoich oczekiwań.

Jeśli masz jakiekolwiek zmartwienia dotyczące zdrowia skóry, paznokci lub włosów, to skorzystaj z usług przychodni Daramed. Ponadto dostępne są również konsultacje u innych specjalistów z zakresu, np. kardiologii, ginekologii, ortopedii czy też chirurgii naczyniowej.

Top