Kardiologia

krótkie terminy

Lekarze

Lek. Sławomir Szabowski

Wizyty prywatne Konsultacje Profilaktyka

Wtorek

15:00 - 16:00

Usługi
Cennik
Nazwa usługi Krótki opis Sumuj koszt Cena
Konsultacja kardiologiczna ... 200.00
Konsultacja kardiologiczna + USG serca Badania kardiologiczne 300.00
USG serca Badania kardiologiczne 150.00
Próba wysiłkowa Badania kardiologiczne 150.00
Holter EKG Badania kardiologiczne 150.00
Holter RR Badania kardiologiczne 150.00
EKG z opisem Badania kardiologiczne 40.00
EKG bez opisu Badania kardiologiczne 30.00
0.00

Konsultacje na NFZ – kardiolog w Szczecinie

Jeśli szukasz pewnego kardiologa w Szczecinie na NFZ, to dobrze trafiłeś. Daramed oferuje usługi wykwalifikowanych lekarzy o takiej specjalizacji w ramach skierowań od Publicznej Służby Zdrowia. Lekarze pomogą Ci zwalczyć dolegliwości układu sercowo-naczyniowego.

Do najczęstszych schorzeń leczonych w medycynie kardiologicznej należą arytmia, nadciśnienie tętnicze oraz wady serca. Jeśli towarzyszy Ci któraś z tych skontaktuj się z kardiologiem na NFZ w Szczecinie. Lista chorób układu sercowo-naczyniowego jest jednak o wiele obszerniejsza, a niektóre z nich mogą nawet przebiegać bezobjawowo. Dlatego bardzo ważne jest, aby przynajmniej raz w roku skontrolować/monitorować stan swojego serca.

Kardiolog w Szczecinie – prywatna wizyta

Może jednak wolisz wybrać się na wizytę prywatną? Daramed zapewnia taką możliwość. Prywatna wizyta u kardiologa to często oszczędność czasu, a także większa elastyczność terminów oraz wygoda pacjenta. Zakres kompetencji lekarza, który przyjmuje prywatnie, nie różni się niczym od kardiologów na NFZ.

Dostępne badania kardiologiczne w Daramed

Daramed oferuje liczne badania kardiologiczne. Szczecin nie ma wielu podobnych miejsc, w których mógłbyś je wykonać w tak przystępnej cenie. Poniżej przedstawiamy ofertę Daramed z opisem badania i ceną:

Konsultacja kardiologiczna – to najbardziej ogólna forma badania. Podczas niej lekarz przeprowadza wywiad i informuje, czy coś pacjentowi dolega, czy jest w grupie ryzyka lub, czy powinien zmienić swoje nawyki. Koszt konsultacji kardiologicznej w Daramed to 200,00 zł.

Konsultacja kardiologiczna + USG serca – zapewnia dogłębny wywiad prowadzony przez lekarza, w celu (rozpoznania choroby) wyłonienia podstawowych wniosków o stanie zdrowia pacjenta. Jednakże jest on wzbogacony o badanie ultrasonograficzne serca, tzw. echo serca. Echokardiografia to obrazowa forma diagnostyki polegająca na badaniu za pomocą ultradźwięków. Pozwala na wykrycie przyczyn nieprawidłowego funkcjonowania układu krążenia. Cena za taki pakiet to 300,00 zł. Natomiast za samo USG Serca w Daramed zapłacisz 150,00 zł.

Próba wysiłkowa – polega na zależności zmieniającego się zapisu EKG pod wpływem zwiększającego się wysiłku fizycznego. Koszt takiego badania w Daramed to 150,00 zł.

Holter EKG – to rodzaj EKG umożliwiający rejestrowanie pracy serca przez całą dobę. Później zebrane dane są przesyłane do komputerowej analizy. Cena tego specjalistycznego badania wynosi 150,00 zł.

Holter RR – z kolei polega na kilkukrotnym pomiarze ciśnienia tętniczego. Również trwa przez całą dobę i jest wykonywane za pomocą specjalnego urządzenia, które nosi przy sobie pacjent. Za takie badanie należy zapłacić 150,00 zł.

EKG – inaczej elektrokardiografia, to sposób diagnostyki, który polega na sprawdzaniu aktywności serca za pomocą elektrod. Opcja z opisem w Daramed kosztuje 40,00 zł. Natomiast bez opisu jest o 10 zł tańsza.

Korzyści wyboru kardiologa w Szczecinie w Daramed

Przychodnia Daramed w Szczecinie to przede wszystkim wysoko wykwalifikowana kadra, ludzkie podejście do pacjenta i rzesza zadowolonych klientów. Innym powodem, dla którego warto wybrać kardiologa z Daramed jest szeroka gama badań. Obejmują one zarówno podstawowe analizy, jak i bardziej zaawansowane sposoby diagnostyki. Jeśli odczuwasz niepokój dotyczący Twojego stanu zdrowia skorzystaj z usług przychodni.

Oferujemy również porady specjalistów z dziedziny ginekologii, dermatologii, ortopedii, i chirurgii naczyniowej.

Top